Manufacturer No:RG_11_A/U
Manufacturer:HUBER+SUHNER
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables SOLD IN METERS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HUBER+SUHNER |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| RoHS: | Details |
| RG Type: | RG-11A/U |
| Impedance: | 75 Ohms |
| Outside Diameter: | 10.3 mm |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
| Jacket Material: | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Stranding: | 7 x 0.4 |
| Brand: | HUBER+SUHNER |
| Jacket Color: | Black |
| Maximum Temperature: | + 85 C |
| Number of Coaxial: | 1 |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Voltage Rating: | 5 kV |
| Part # Aliases: | 22510004 |
| Unit Weight: | 4.832533 oz |
HOT
LMR-400-75
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

RG_22_B/U
Brand:HUBER+SUHNER

MXHQ87PA3000
Brand:Murata Electronics

LMR-195
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

1340124
Brand:Phoenix Contact

S_04262_D-09
Brand:HUBER+SUHNER
TRC-50-1/1000
Brand:Johnson / Cinch Connectivity Solutions

LMR-240-DB
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

SUCOFORM_86_FEP
Brand:HUBER+SUHNER

1340130
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






