Manufacturer No:3092A 0101000
Manufacturer:Belden Wire & Cable
Type:Coaxial Cables
Description:Coaxial Cables 18AWG 1C SHIELD 1000ft SPOOL BLACK
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Belden Wire & Cable |
| Product Category: | Coaxial Cables |
| Shipping Restrictions: |
Due to size or weight of the product your shipping charge may increase.
|
| RoHS: | Details |
| RG Type: | RG-6/U |
| Impedance: | 75 Ohms |
| Wire Gauge - AWG: | 18 AWG |
| Cable Length: | 1000 ft |
| Outside Diameter: | 0.18 in |
| Conductor Material: | Bare Copper Covered Steel |
| Jacket Material: | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Stranding: | Solid |
| Series: | 3092A |
| Brand: | Belden Wire & Cable |
| Jacket Color: | Black |
| Maximum Temperature: | + 75 C |
| Number of Coaxial: | 1 |
| Product Type: | Coaxial Cables |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Unit Weight: | 41 lbs |
HOT
100068-0080
Brand:Molex / Temp-Flex

TRC-75-2/500
Brand:Trompeter / Cinch Connectivity Solutions

9223 010100
Brand:Belden Wire & Cable

S_04262_D-09
Brand:HUBER+SUHNER

RG_22_B/U
Brand:HUBER+SUHNER
4855R 0101000
Brand:Belden Wire & Cable

TFlex-402
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

LMR-200
Brand:Amphenol Times Microwave Systems

FL86-12SMPKM+
Brand:Mini-Circuits

RG_11_A/U
Brand:HUBER+SUHNER
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






