Manufacturer No:RC19013AGNG#BB0
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer RC19013A QBUFFER 85 OHMS 13 O/P T&R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Number of Outputs: | 13 Output |
| Maximum Input Frequency: | 400 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
| Propagation Delay - Max: | 1.8 ns |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Packaging: | Tray |
| Product: | Clock Buffers |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 260 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
HOT
9FGL0841DKILFT
Brand:Renesas Electronics

PI6C4921504TQ1ZHWEX
Brand:Diodes Incorporated

SI53315-B-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

DS1338U-33+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS1744W-120IND+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

RX8901CE XS A06
Brand:Epson Timing

LMK1D2108RGZT
Brand:Texas Instruments

9DBL0841CKILFT
Brand:Renesas Electronics

SI5332DD12454-AM1
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI53102-A2-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






