Manufacturer No:GLH110 S R2CA
Manufacturer:Intel
Type:Chipsets
Description:Chipsets CHIPSET
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Intel |
| Product Category: | Chipsets |
| RoHS: | Details |
| Product: | Desktop Chipsets |
| Type: | PCH |
| Code Name: | Skylake |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Embedded Options: | Embedded |
| Integrated Graphics: | Without Graphics |
| Brand: | Intel |
| Length: | 23 mm |
| Number of SATA Ports: | 4 |
| Number of USB Ports: | 10 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| PCIe Configurations: | 6 Lanes x1 x2 x4 |
| PCIe Revision: | Revision 2.0 |
| Product Type: | Chipsets |
| other: | 725 |
| Subcategory: | Chipsets |
| TDP - Max: | 6 W |
| USB Revision: | Revision 2.0/3.0 |
| Width: | 23 mm |
| Part # Aliases: | 943515 |
HOTDH82C222 S R13F
Brand:Intel
GLC236 S R2CC
Brand:Intel
BD82QS67 S LHAG
Brand:Intel
QG5000X S L96U
Brand:Intel
BD82QS67 S LJ4K
Brand:Intel
FH82W480E S RJ7Y
Brand:Intel
FH82HM370 S R40B
Brand:Intel
GLCM236 SR2CE
Brand:Intel
FH82B460 S RH1C
Brand:Intel
GLC232 S R2CB
Brand:Intel
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






