Manufacturer No:GC321BD7LP223KX19K
Manufacturer:Murata
Type:Ceramic Capacitors
Description:Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.022 uF 450 VDC 10% 0805 X7T AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Murata |
| Product Category: | Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT |
| RoHS: | Details |
| Capacitance: | 0.022 uF |
| Voltage Rating DC: | 450 VDC |
| Dielectric: | X7T |
| Tolerance: | 10 % |
| Case Code - in: | 0805 |
| Case Code - mm: | 2012 |
| Height: | 1.25 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Product: | Automotive MLCCs |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Termination: | Standard |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Series: | GC3 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Murata Electronics |
| Capacitance - nF: | 22 nF |
| Capacitance - pF: | 22000 pF |
| Diameter: | - |
| Length: | 2 mm |
| Package / Case: | 0805 (2012 metric) |
| Product Type: | Ceramic Capacitors |
| other: | 10000 |
| Subcategory: | Capacitors |
| Width: | 1.2 mm |
HOT
B32714H2505K000
Brand:EPCOS / TDK

550Z224MTT
Brand:KYOCERA AVX

B43657A5367M057
Brand:EPCOS / TDK

B32716H8306K000
Brand:EPCOS / TDK

870575773001
Brand:Wurth Elektronik

B43657A5917M057
Brand:EPCOS / TDK

B25680B0607K901
Brand:EPCOS / TDK

MAL220212152E3
Brand:Vishay

EEH-ZT1E561UV
Brand:Panasonic
MAL210425472E3
Brand:Vishay / BC Components
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






