Manufacturer No:GC160A12-R7B
Manufacturer:MEAN WELL
Type:Battery Chargers
Description:Battery Chargers 136W 13.6V 10A 2 Stage Charging
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Product Category: | Battery Chargers |
| RoHS: | Details |
| Output Voltage: | 13.6 V |
| Output Current: | 10 A |
| Termination Style: | Barrel Plug |
| Brand: | MEAN WELL |
| Product Type: | Battery Chargers |
| Series: | GC160 |
| other: | 20 |
| Subcategory: | Battery |
| Unit Weight: | 1.543 lbs |
HOTPSC-1220000-LIFE-US
Brand:Power-Sonic

RRC-SMB-MBC
Brand:RRC Power Solutions

U280-C02-S2
Brand:Tripp Lite

NPB-750-12
Brand:MEAN WELL

GC30E-4P1J
Brand:MEAN WELL
RPB-1600-48
Brand:MEAN WELL

RT9467GQW
Brand:Richtek

NPB-360-48AD1
Brand:MEAN WELL

GC220A24-AD1
Brand:MEAN WELL

1073100064-001
Brand:Amphenol Casco
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






