Manufacturer No:2394111-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Automotive Connectors
Description:Automotive Connectors H&S 35mm SWS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Automotive Connectors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Accessory Type: | Connector Seal |
| Color: | Blue |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / DEUTSCH |
| Cable Diameter / Insulation Range: | 12.4 mm to 13 mm |
| Inside Diameter: | 10.7 mm |
| Length: | 16 mm |
| Material: | Silicone Elastomer |
| Outside Diameter: | 26.5 mm |
| Product Type: | Automotive Connectors |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Automotive Connectors |
HOT
ATP15-4PA-BM04
Brand:Amphenol SINE Systems

2325098-7
Brand:TE Connectivity

ATM06-6S-SF01BLK
Brand:Amphenol SINE Systems

98492-1085
Brand:Molex

2399668-3
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

2399666-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

208035-2041
Brand:Molex

2383445-1
Brand:TE Connectivity / DEUTSCH

ATM04-2P-SF01
Brand:Amphenol SINE Systems

208035-2061
Brand:Molex
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






