Manufacturer No:TG110-EMX6NXLF
Manufacturer:HALO Electronics
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio Transformers / Signal Transformers SMD ISOLATION MODULE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HALO Electronics |
| Product Category: | Audio Transformers / Signal Transformers |
| Product: | LAN Isolation |
| Type: | Module |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Number of Channels: | Quad |
| Application: | 10/100 Base-TX Interface |
| Length: | 27.94 mm |
| Width: | 15.88 mm |
| Height: | 5.84 mm |
| Brand: | HALO Electronics |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| other: | 306 |
| Subcategory: | Transformers |
HOT
TG111-E001J24RL
Brand:HALO Electronics

ADT2-71T+
Brand:Mini-Circuits

HX5020HL
Brand:Pulse Electronics

ADT1-1WT+
Brand:Mini-Circuits

TG110-E055N5LF
Brand:HALO Electronics

ETC1-1T-2TR
Brand:MACOM

POE13P-12LD
Brand:Coilcraft

TCM4-452X+
Brand:Mini-Circuits

TC16-1TG2+
Brand:Mini-Circuits

CJ5143-ALC
Brand:Coilcraft
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






