Manufacturer No:B78302A2403A003
Manufacturer:TDK
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio Transformers / Signal Transformers 4mH 8% 32ohm 50kHz 1:1:15.3 AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Audio Transformers / Signal Transformers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Automotive |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Frequency Range: | 50 kHz |
| Inductance: | 4 mH |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 6.7 mm |
| Width: | 6.7 mm |
| Height: | 7.9 mm |
| Series: | E5 |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Core Material: | Ferrite |
| Maximum DC Resistance: | 32 Ohms |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| Shielding: | Unshielded |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Transformers |
| Part # Aliases: | B78302A2403A3 |
HOT
TG111-E001J24RL
Brand:HALO Electronics

TTCM4-4X+
Brand:Mini-Circuits

JTX-2-10T+
Brand:Mini-Circuits

TTC2-63W+
Brand:Mini-Circuits

TC4-122-75X+
Brand:Mini-Circuits

POE300F-12LD
Brand:Coilcraft

TC4-14G2+
Brand:Mini-Circuits

ETC1-1T-2TR
Brand:MACOM

TC9-1-75+
Brand:Mini-Circuits

TC1.5-1G2+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






