Manufacturer No:ETC1-1T-2TR
Manufacturer:MACOM
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio Transformers / Signal Transformers .1-200MHz IL 1.5dB Impedance Ratio 1:1
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MACOM |
| Product Category: | Audio Transformers / Signal Transformers |
| RoHS: | Details |
| Product: | RF Transformers |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Frequency Range: | 100 kHz to 200 MHz |
| Primary Impedance: | 50 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Number of Channels: | Single |
| Application: | Transmission Line |
| Package / Case: | SM-22-5 |
| Length: | 3.81 mm |
| Width: | 3.81 mm |
| Height: | 2.67 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | MACOM |
| Maximum DC Current: | 30 mA |
| Power Rating: | 250 mW (1/4 W) |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Transformers |
| Unit Weight: | 0.008466 oz |
HOT
TM82453NL
Brand:Taoglas

TCM2-63WX+
Brand:Mini-Circuits

TC9-1-75+
Brand:Mini-Circuits

74930120
Brand:Wurth Elektronik

TC4-122-75X+
Brand:Mini-Circuits

TC16-1T+
Brand:Mini-Circuits

ADTT1-6+
Brand:Mini-Circuits

HFBL075100B
Brand:iNRCORE

B78302A2402A003
Brand:EPCOS / TDK

ADT16-6T+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






