Manufacturer No:HM2146NLT
Manufacturer:Pulse
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio Transformers / Signal Transformers 150uH 1KV AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Pulse |
| Product Category: | Audio Transformers / Signal Transformers |
| RoHS: | Details |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Inductance: | 150 uH |
| Isolation Voltage: | 3000 Vrms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Application: | BMS |
| Length: | 12.15 mm |
| Width: | 9 mm |
| Height: | 3.2 mm |
| Series: | BMS |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Pulse Electronics |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 900 |
| Subcategory: | Transformers |
HOT
HX5020HL
Brand:Pulse Electronics

TC1-1T+
Brand:Mini-Circuits

ADT16-6T+
Brand:Mini-Circuits

HX6135HLT
Brand:Pulse Electronics

TG110-E055N5LF
Brand:HALO Electronics

SM91072AL-E
Brand:Bourns

TG1G-E005J24RL
Brand:HALO Electronics

ADTT1.5-1+
Brand:Mini-Circuits

TM41229ANL
Brand:Taoglas

749302011
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






