Manufacturer No:U132
Manufacturer:M5Stack
Type:Audio Modules
Description:Audio Modules Mini passive buzzer unit drove by 4KHz signal sounds up to 72dB in 10cm distance
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | M5Stack |
| Product Category: | Audio Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Piezo Buzzers/Speakers |
| Interface Type: | GPIO |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Brand: | M5Stack |
| Dimensions: | 24 mm x 24 mm x 8 mm |
| Product Type: | Audio Modules |
| Series: | SENSOR |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 0.299829 oz |
HOT
SC14WAMDECT SF01T
Brand:Renesas / Dialog

SC14CVMDECT SF02T
Brand:Renesas / Dialog

AT00-150016
Brand:Storm Interface
EVX-ATM
Brand:AMSECO

U237-001
Brand:Tripp Lite

AT02-530H16
Brand:Storm Interface

U437-002
Brand:Tripp Lite
AT00-150016-KIT
Brand:Storm Interface

HMIYMINAUD21
Brand:Schneider Electric
MAX98390D-ST-AUX#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






