Manufacturer No:219264-0001
Manufacturer:Molex
Type:Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G
Description:Antennas Bottom feed 5 in 1 Antenna simple class
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Antennas |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Cellular Antennas - GSM LTE 2G/3G/4G/5G |
| Product: | Outdoor Antennas |
| Type: | External Antenna |
| Minimum Frequency: | 698 MHz |
| Maximum Frequency: | 7.125 GHz |
| Protocol - Cellular NBIoT LTE: | Cellular GPS Wi-Fi |
| Bandwidth: | 698 MHz to 5925 MHz |
| Number of Bands: | 8 Band |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Termination Style: | Connector |
| Antenna Connector Type: | SMA Plug |
| Length: | 95 mm |
| Width: | 95 mm |
| Height: | 38 mm |
| Series: | 219264 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Molex |
| Cable Length: | 1000 mm |
| Frequency Range: | 698 MHz to 7.125 GHz |
| Polarization: | Linear RHCP |
| other: | 30 |
| Subcategory: | Antennas |
| Part # Aliases: | 2192640001 02192640001 |
HOT
FXC.24.A.dg
Brand:Taoglas

FXR.2020.52.0075X.A.dg
Brand:Taoglas

FXC.35.52.0075X.A.dg
Brand:Taoglas

ANN-MS-0-005
Brand:u-blox

FXC.46.A.dg
Brand:Taoglas

MEA-5GGG-SMA-SM
Brand:Maxtena

SRFL064-150
Brand:Antenova
TG.31.8113
Brand:Taoglas

TFX62.A
Brand:Taoglas

ANT-5GW-IPW1-NP
Brand:TE Connectivity / Linx Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






