Manufacturer No:LTC1569IS8-6#TRPBF
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Active Filters
Description:Active Filter Lin Phase DC Acc L Pwr 10th Order Lpa
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Active Filter |
| RoHS: | Details |
| Series: | LTC1569-6 |
| Filter Type: | Low Pass |
| Cutoff Frequency: | 64 kHz |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Analog Devices |
| Development Kit: | DC626A-A |
| Height: | 1.75 mm |
| Product Type: | Active Filters |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Filters |
| Unit Weight: | 0.002610 oz |
HOT
LTC1069-1IS8#TRPBF
Brand:Analog Devices

MAX267BENG+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7408EUA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
ADMV8420ACPZ
Brand:Analog Devices

AT25DN512C-SSHF-B
Brand:Renesas / Dialog

LTC1067CGN#PBF
Brand:Analog Devices

VEMI256A-SD2-G4-08
Brand:Vishay Semiconductors

MAX7400ESA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7420CUA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX293EWE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






