Manufacturer No:LTC1069-1IS8#TRPBF
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Active Filters
Description:Active Filter L Pwr 8th Order Progressive Elliptic L
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Active Filter |
| RoHS: | Details |
| Series: | LTC1069-1 |
| Filter Type: | Low Pass |
| Cutoff Frequency: | 12 kHz |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Supply Voltage - Max: | 11 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.14 V |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-8 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Analog Devices |
| Development Kit: | - |
| Height: | 1.75 mm |
| Product Type: | Active Filters |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Filters |
| Unit Weight: | 0.002610 oz |
HOT
LTC1564IG#PBF
Brand:Analog Devices

MAX7425EUA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

TLC14ID
Brand:Texas Instruments

MAX295EPA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

HMC892ALP5E
Brand:Analog Devices

MAX293ESA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LTC1564CG#PBF
Brand:Analog Devices

LTC1068-200IG#PBF
Brand:Analog Devices

MAX7426CUA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
ADMV8420ACPZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






