Manufacturer No:TPSF12C1DYYR
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Active Filters
Description:Active Filter Common-mode active EMI filter for single-phase systems
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Active Filter |
| RoHS: | Details |
| Series: | TPSF12C1 |
| Filter Type: | High Pass |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Supply Voltage - Max: | 16 V |
| Supply Voltage - Min: | 8 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 150 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TSOT-14 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Texas Instruments |
| Operating Supply Voltage: | 8 V to 16 V |
| Product Type: | Active Filters |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Filters |
HOT
MAX270EWP+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7414EUA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX293CWE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7401CSA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX7410CPA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LTC1565-31IS8#PBF
Brand:Analog Devices

MAX275AEWP+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

MAX295ESA+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LTC1064-4CSW#PBF
Brand:Analog Devices

LTC1563-2CGN#PBF
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






