Manufacturer No:G950-06809-01
Manufacturer:Google
Type:Accelerator Cards
Description:Accelerator Cards Edge TPU Coral USB Accelerator USB Stick
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | |
| Product Category: | Accelerator Cards |
| RoHS: | Details |
| Core: | Edge TPU |
| Interface Type: | USB 3.0 |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 35 C |
| Dimensions: | 65 mm x 30 mm x 8 mm |
| Brand: | Coral |
| Product Type: | Accelerator Cards |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | Coral |
| Part # Aliases: | 90AN0021-B0XAY0 |
| Unit Weight: | 4.823714 oz |
HOTPCIe-3031NP-00A1E
Brand:Advantech
PCIe-3030NP-02A1E
Brand:Advantech

IA-840F-0001
Brand:BittWare

VEGA-4000-X0A1
Brand:Advantech

XUPP3R-0003
Brand:BittWare

G650-04528-01
Brand:Coral

G950-06809-01
Brand:Coral

XUPP3R-0067
Brand:BittWare

CPIC-8955
Brand:Silicom

Mustang-V100-MX8-R11
Brand:IEI
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






