Manufacturer No:MYS-ZU3EG-8E4D-EDGE-K2
Manufacturer:MYIR Tech
Type:Accelerator Cards
Description:Accelerator Cards Xilinx Zynq UltraScale+ ZU3EG 4GB DDR4 8GB eMMC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MYIR Tech |
| Product Category: | Accelerator Cards |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | - |
| Core: | ARM Cortex A53 ARM Cortex R5 |
| Interface Type: | DP Ethernet JTAG MINI-CSI PCIe TF UART USB |
| Installed RAM: | 4 GB |
| Maximum RAM Capacity: | 4 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 45 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 100 mm x 70 mm |
| Brand: | MYIR |
| Frequency: | 600 MHz 1.2 GHz |
| Product Type: | Accelerator Cards |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 1.102 lbs |
HOT
XUPP3R-0057
Brand:BittWare

A-U250-A64G-PQ-G
Brand:Xilinx
PCIe-3030NP-01A1E
Brand:Advantech

520N-21CMX-2A-00-R4R4
Brand:BittWare

250-SOC-ZU19EG-E-2A-20
Brand:BittWare

250-U2-15P-2-00
Brand:BittWare

520N-21CMX-2P-00-0000
Brand:BittWare

G650-04686-01
Brand:Coral

G313-06329-00
Brand:Coral

IA-420F-0001
Brand:BittWare
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






