Manufacturer No:IA-840F-0001
Manufacturer:Molex
Type:Accelerator Cards
Description:Accelerator Cards AGF027 core spd2 transc spd2 2x16GB onboard DDR4 2x16GB RDIMM dual slot passive
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Molex |
| Product Category: | Accelerator Cards |
| Interface Type: | PCle UART USB |
| Maximum RAM Capacity: | 32 GB |
| Minimum Operating Temperature: | + 5 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 35 C |
| Cooling Method: | Passive Heatsink |
| Dimensions: | 111.15 mm x 266.7 mm |
| Brand: | BittWare |
| Frequency: | 10 MHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Accelerator Cards |
| Series: | IA-840F |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
VEGA-320-01A1
Brand:Advantech

VEGA-4000-X0A0
Brand:Advantech

10E000AIB04X0
Brand:NexCOBOT
A-U200-P00G-PQG-901
Brand:Xilinx
A-SN1022-P4N-PQ
Brand:Xilinx

IA-840F-0005
Brand:BittWare

CPIC-8955
Brand:Silicom
A10PL4-0001
Brand:BittWare

Mustang-V100-MX8-R11
Brand:IEI

XUPVV4-0010
Brand:BittWare
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






