Manufacturer No:3-137-396
Manufacturer:Schurter
Type:AC Power Entry Modules
Description:AC Power Entry Modules Smart IEC Appliance Standalone Device Protection Class I 10A / 250 VAC 50Hz C14 C13 RGB Backlight Smart API V-Lock Compatible
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Schurter |
| Product Category: | AC Power Entry Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Modules |
| Switch Function: | Switched |
| Filtered: | Filtered |
| Fused: | No |
| Current Rating: | 10 A |
| Mounting Style: | Cable |
| Termination Style: | Screw |
| Brand: | Schurter |
| Depth: | 34.2 mm |
| Length: | 95.2 mm |
| Product Type: | AC Power Entry Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power Entry |
| Width: | 95 mm |
HOT
3EH1
Brand:TE Connectivity / P&B

PS0S0SBX0
Brand:TE Connectivity / P&B
12HPSGS1-NG
Brand:TE Connectivity

PM0S0DH30
Brand:TE Connectivity / Corcom

15SRBS8
Brand:TE Connectivity / P&B

15SRB1-Y
Brand:TE Connectivity / Corcom

BVB01/Z0000/02
Brand:Bulgin

6HPENS1-HG
Brand:TE Connectivity / Corcom

BZV03/Z0000/09
Brand:Bulgin

7-6609107-7
Brand:TE Connectivity / Corcom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






