Manufacturer No:3-137-412
Manufacturer:Schurter
Type:AC Power Entry Modules
Description:AC Power Entry Modules Smart IEC Appliance Inlet Protection Class I 10A / 250 VAC 50Hz C14 RGB Backlight Smart API V-Lock Compatible
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Schurter |
| Product Category: | AC Power Entry Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Modules |
| Switch Function: | Switched |
| Filtered: | Filtered |
| Fused: | No |
| Current Rating: | 10 A |
| Mounting Style: | Panel Mount |
| Termination Style: | Quick Connect |
| Brand: | Schurter |
| Height: | 73.7 mm |
| Length: | 61.5 mm |
| Product Type: | AC Power Entry Modules |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Power Entry |
| Width: | 35 mm |
HOT
PX0695/30/63
Brand:Bulgin

PE0S0SBX0
Brand:TE Connectivity / P&B

3HPEND1
Brand:TE Connectivity / Corcom

15SRB1-R
Brand:TE Connectivity / P&B

20EJH1
Brand:TE Connectivity / P&B

BVB01/Z0000/02
Brand:Bulgin

3-132-197
Brand:Schurter

5EHM1
Brand:TE Connectivity / Corcom

PE0S0DSXA
Brand:TE Connectivity / P&B

3-132-199
Brand:Schurter
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






