Manufacturer No:LMX2820RTCT
Manufacturer:Texas Instruments
Type:PLLs - Phase Locked Loops
Description:Phase Locked Loops - PLL 22.6-GHz wideband RF synthesizer with phase synchronization JESD and <5- us frequency calibration 48-VQFN -40 to 85
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Phase Locked Loops - PLL |
| RoHS: | Details |
| Type: | PLL RF Synthesizer |
| Number of Circuits: | 1 Circuit |
| Maximum Input Frequency: | 1.4 GHz |
| Minimum Input Frequency: | 5 MHz |
| Output Frequency Range: | 45 MHz to 22.6 GHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.45 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.15 V |
| Technology: | Si |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VQFN-48 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Development Kit: | LMX2820EVM |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Current: | 500 mA |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | PLLs - Phase Locked Loops |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Wireless & RF Integrated Circuits |
HOT
QPL1819TR7
Brand:Qorvo

QPA3810SR
Brand:Qorvo

ZVA-71863HP+
Brand:Mini-Circuits
QM45639SR
Brand:Qorvo

KAT-15+
Brand:Mini-Circuits

LR1120IMLTRT
Brand:Semtech

MAAP-011313-TR0500
Brand:MACOM
HAT-6A+
Brand:Mini-Circuits
LMX2820RTCT
Brand:Texas Instruments
ADRF5032BCCZN
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






