Manufacturer No:LARA-R6001D-00B
Manufacturer:u-blox
Type:Cellular Modules
Description:Cellular Modules LTE/3G/GSM-Global-Data only B123457812131819202628 LGA 24x26 mm 150 pcs/reel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | u-blox |
| Product Category: | Cellular Modules |
| Series: | LARA-R6 |
| Supply Voltage - Min: | 2.8 V |
| Supply Voltage - Max: | 4.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | u-blox |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 2.8 V to 4.5 V |
| Product: | Cellular Modules |
| Product Type: | Cellular Modules |
| other: | 150 |
| Subcategory: | Wireless & RF Modules |
HOT
ENW-89858A1KF
Brand:Panasonic

BM71BLE01FC2-0B05BA
Brand:Microchip Technology

SARA-R510S-01B
Brand:u-blox

LARA-R6801-00B
Brand:u-blox

BGM240PB32VNA3R
Brand:Silicon Labs

LARA-R6001-00B
Brand:u-blox

BGM113A256V2R
Brand:Silicon Labs

XBRR-24Z8UM
Brand:DIGI

ESP32-S3-WROOM-1-N8R8
Brand:Espressif Systems

ANNA-B402-00B
Brand:u-blox
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






