Manufacturer No:7029-3821
Manufacturer:Amphenol
Type:RF Cable Assemblies
Description:RF Cable Assemblies FLCA SMA -SMA SP-SP LL 12M
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | RF Cable Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Connector A Series: | 2.4 mm |
| Connector A Body Style: | Straight |
| Connector B Series: | 2.4 mm |
| Connector B Body Style: | Straight |
| Cable Length: | 12 in |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Maximum Frequency: | 18 GHz |
| Cable Type: | Coaxial |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol / SV Microwave |
| Connector A Polarity: | Normal |
| Connector B Polarity: | Normal |
| Minimum Frequency: | 0 Hz |
| Polarity: | Normal |
| Product Type: | RF Cable Assemblies |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Cable Assemblies |
HOT100057-0533
Brand:Molex

VG96927T018C004
Brand:Amphenol Air LB Germany

FLX2-C-CLAMP
Brand:Amphenol Network Solutions

VG96927T018B005
Brand:Amphenol Air LB Germany

MSPEC2L0A7510
Brand:Amphenol Commercial Products

APCL86P09
Brand:Amphenol Pcd

FLX2-BRKT-KIT-10
Brand:Amphenol Network Solutions

APCL86P07
Brand:Amphenol Pcd

1199674
Brand:Phoenix Contact

1199683
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






