Manufacturer No:SDINDDH4-128G
Manufacturer:SanDisk
Type:Universal Flash Storage (UFS)
Description:Universal Flash Storage - UFS 128GB iNAND 8521 UFS 2.1 WD/SD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Universal Flash Storage - UFS |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 128 GB |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Configuration: | SLC |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Package / Case: | TFBGA-153 |
| Dimensions: | 11.5 mm x 13 mm x 1 mm |
| Version: | v2.1 Gen 5 |
| Series: | 8521 |
| Brand: | SanDisk |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Universal Flash Storage (UFS) |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | iNAND |
| Unit Weight: | 0.112646 oz |
HOT
MTFC64GASAONS-AAT TR
Brand:Micron

MTFC256GASAONS-AIT
Brand:Micron
THGJFGT1E45BAIL
Brand:Kioxia America
SDINDDH6-16G-XA2
Brand:SanDisk
MTFC128GBCAVTC-AAT TR
Brand:Micron

MTFC128GASAONS-AAT
Brand:Micron

MTFC32GASAONS-AIT TR
Brand:Micron
SDINDDH6-256G-XA
Brand:SanDisk
MTFC64GAXAUEA-WT TR
Brand:Micron
SDINEDK4-256G
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






