Manufacturer No:THGJFGT1E45BAIP
Manufacturer:Kioxia
Type:Universal Flash Storage (UFS)
Description:Universal Flash Storage - UFS 256GB UFS v3.1
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | Universal Flash Storage - UFS |
| Memory Size: | 256 GB |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 11 mm x 13 mm x 0.8 mm |
| Version: | v3.1 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Maximum Data Rate: | 2320 Mbps |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | UFS |
| Product Type: | Universal Flash Storage (UFS) |
| other: | 152 |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.4 V |
HOT
MTFC64GAZAOTD-AIT
Brand:Micron
MTFC256GBCAVTC-AIT TR
Brand:Micron
THGJFGT1E45BAIL
Brand:Kioxia America
MTFC256GBCAVHF-WT
Brand:Micron

MTFC256GAVATTC-AAT
Brand:Micron

SDINDDH6-128G-I
Brand:SanDisk
MTFC256GBCAVHF-WT ES
Brand:Micron
THGJFJT0E25BAIP
Brand:Kioxia America

MTFC64GAZAOTD-AAT TR
Brand:Micron

MTFC128GAVATTC-AAT
Brand:Micron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






