Manufacturer No:UFS32G-TXA7-GA20
Manufacturer:Kingston
Type:Universal Flash Storage (UFS)
Description:Universal Flash Storage - UFS 32GB UFS 2.1 G2 2L 153B
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Universal Flash Storage - UFS |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 32 GB |
| Interface Type: | UFS 2.1 |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 13 mm x 11.5 mm x 0.85 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kingston |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Universal Flash Storage |
| Product Type: | Universal Flash Storage (UFS) |
| other: | 152 |
| Unit Weight: | 0.006914 oz |
HOTTHGJFGT2T85BAIU
Brand:Kioxia America

SDINDDH6-256G-XI
Brand:SanDisk
MTFC64GAXAUEA-WT TR
Brand:Micron
MTFC256GBCAVHF-WT ES
Brand:Micron

SDINDDH6-32G-XI
Brand:SanDisk

MTFC256GASAONS-AIT TR
Brand:Micron

MTFC128GASAONS-AIT
Brand:Micron
MTFC256GBCAVHF-WT
Brand:Micron
THGJFJT0E25BAIP
Brand:Kioxia America
SDINEDK4-256G
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






