Manufacturer No:AR00719
Manufacturer:TDK-Lambda
Type:Thermal Cutoffs
Description:Thermal Cutoffs Therm Fuse Resistor for PFH500
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK-Lambda |
| Product Category: | Thermal Cutoffs |
| RoHS: | Details |
| Rated Temperature: | + 139 C |
| Tolerance: | +/- 5 C |
| Maximum Voltage: | 250 VAC |
| Resistance: | 22 Ohms |
| Length: | 25 mm |
| Width: | 14 mm |
| Height: | 9 mm |
| Approvals: | UL cUL |
| Series: | PFH500 |
| Brand: | TDK-Lambda |
| Product Type: | Thermal Cutoffs |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Thermal Management |
| Part # Aliases: | AR00719 |
| Unit Weight: | 0.324873 oz |
HOT
F23A08005 L708 A800
Brand:Microtherm Sentronic

F23A11005L300100
Brand:Microtherm Sentronic

T11A12505L310100U250
Brand:Microtherm Sentronic

MHP-TAC6-12-82
Brand:Littelfuse

AR00719
Brand:TDK-Lambda

T11A15005L370100
Brand:Microtherm Sentronic

T11A15005L370100U112
Brand:Microtherm Sentronic

MHP-TAC15-12-90N
Brand:Littelfuse

T11A14005L310100U112
Brand:Microtherm Sentronic

F23A15505 A150 U112
Brand:Microtherm Sentronic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






