Manufacturer No:SCA-4-10+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning PWR SPLTR CMBD / SM / RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Splitter Filter Modules |
| Frequency Range: | 5 MHz to 1 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 7.62 mm x 6.35 mm x 4.83 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | SCA |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 1.2 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | 4-Way |
| Unit Weight: | 0.141537 oz |
HOT
DCW-11-722+
Brand:Mini-Circuits

XHF-652M+
Brand:Mini-Circuits

ZFSCJ-2-232-S+
Brand:Mini-Circuits

MTY2-243+
Brand:Mini-Circuits

DBTC-20-4+
Brand:Mini-Circuits

B39552B8379L210
Brand:RF360

QCN-19+
Brand:Mini-Circuits

AD4PS-1+
Brand:Mini-Circuits

VLFG-2500+
Brand:Mini-Circuits

XLF-73+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






