Manufacturer No:MTY2-243+
Manufacturer:Mini-Circuits
Type:Signal Conditioning
Description:Signal Conditioning MMIC TRANSFORMER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Mini-Circuits |
| Product Category: | Signal Conditioning |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Signal Conditioning |
| Product: | Baluns |
| Frequency: | 17 GHz |
| Frequency Range: | 10 GHz to 24 GHz |
| Bandwidth: | 14 GHz |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-6 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | MTY2 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Mini-Circuits |
| Insertion Loss: | 1.5 dB |
| Mounting: | SMD/SMT |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Filters |
| Type: | MMIC |
HOT
B39652B8380L210
Brand:RF360

BFHK-3142+
Brand:Mini-Circuits

EP2W1+
Brand:Mini-Circuits

QCS-592+
Brand:Mini-Circuits

ZC16PD-02183-S+
Brand:Mini-Circuits
RBP-650A+
Brand:Mini-Circuits

BFHK-1252+
Brand:Mini-Circuits

BBFCG2-372+
Brand:Mini-Circuits
BFCQ-1892+
Brand:Mini-Circuits
HFCW-9000+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






