Manufacturer No:DS28EL22Q+T
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs 1 WIRE 2KB E2 LOW VOLTAGE WITH SHA-256 TDFN T&R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TDFN-6 |
| Interface Type: | 1-Wire SDQ |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Maximum Clock Frequency: | - |
| Memory Size: | 2 kbit |
| Operating Supply Voltage: | 1.71 V to 1.89 V |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | DS28EL22 |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Supply Current - Max: | 20 mA |
| Part # Aliases: | DS28EL22Q 90-28L22+Q00 |
| Unit Weight: | 0.001764 oz |
HOT
DS28S60Q+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AT97SC3205-H3M4500B
Brand:Microchip Technology

DS2401A+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATECC608B-MAHCZ-S
Brand:Microchip Technology

DS2477Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATAES132A-SHER-T
Brand:Microchip Technology

DS28E36BQ+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ATECC608B-MAHCZ-T
Brand:Microchip Technology

SE050C1HQ1/Z01SCZ
Brand:NXP Semiconductors

SE050E2HQ1/Z01Z3Z
Brand:NXP Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






