Manufacturer No:DS2401P+T&R
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Security ICs / Authentication ICs
Description:Security ICs / Authentication ICs Silicon Serial Number
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Security ICs / Authentication ICs |
| RoHS: | Details |
| Data Bus Width: | 64 bit |
| Supply Voltage - Max: | 6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.8 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TSOC-6 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Data Rate: | 16.3 kb/s |
| Product Type: | Security ICs / Authentication ICs |
| Series: | DS2401 |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Security ICs / Authentication ICs |
| Type: | Network Controller & Processor |
| Part # Aliases: | DS2401P 90-2401V+000 |
| Unit Weight: | 0.005291 oz |
HOTST33HTPH2E32AHD0
Brand:STMicroelectronics

SE050C2HQ1/Z01SDZ
Brand:NXP Semiconductors

DS28S60Q+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SLB9670VQ20FW785XTMA1
Brand:Infineon Technologies

SLM9670AQ20FW1311XTMA1
Brand:Infineon Technologies

ATECC608A-MAHCZ-S
Brand:Microchip Technology

AT97SC3205T-G3M4C-10
Brand:Microchip Technology

DS1990R-F3#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS28E10R+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS28E84Q+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






