Manufacturer No:RMLV0408EGSP-4S2#CA1
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:SRAM
Description:SRAM SRAM 4MB X8 3V SOP 45NS -40TO85C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | SRAM |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 4 Mbit |
| Organization: | 512 k x 8 |
| Access Time: | 45 ns |
| Maximum Clock Frequency: | - |
| Interface Type: | Parallel |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Current - Max: | 25 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 3.05 mm |
| Length: | 20.75 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | SRAM |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Width: | 11.4 mm |
HOT
GS880Z32CGT-200
Brand:GSI Technology

23LC1024-I/SN
Brand:Microchip Technology

23LC1024-I/ST
Brand:Microchip Technology

GS8322Z36AD-250IV
Brand:GSI Technology

CY62146ESL-45ZSXIT
Brand:Infineon Technologies

CY7C2263KV18-550BZXI
Brand:Infineon Technologies

CY7C1345G-100AXIT
Brand:Infineon Technologies

23LC1024T-I/ST
Brand:Microchip Technology

RMLV0408EGSP-4S2#CA1
Brand:Renesas Electronics

CY7C1018DV33-10VXI
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






