Manufacturer No:U2022XA
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment USB Wideband Power Sensor (50MHz - 40GHz)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 50 MHz to 40 GHz |
| Brand: | Keysight |
| Height: | 35 mm |
| Length: | 140 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 45 mm |
HOT
U2063XA
Brand:Keysight

CHK-NON-F
Brand:Pico Technology

N1912A
Brand:Keysight

RFM3004-GPIB
Brand:B&K Precision

V3500A
Brand:Keysight

L2065XA
Brand:Keysight

8481D
Brand:Keysight
U2022XA
Brand:Keysight

N1911A
Brand:Keysight

N1914A/005/101/903
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






