Manufacturer No:E9326A
Manufacturer:Keysight
Type:RF Test Equipment
Description:RF Test Equipment Peak and average Power Sensor 50 MHz to 18 GHz 1.5 MHz bandwidth
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Keysight |
| Product Category: | RF Test Equipment |
| RoHS: | Details |
| Equipment Type: | RF Power Meters |
| Frequency Range: | 50 MHz to 18 GHz |
| Brand: | Keysight |
| Height: | 30 mm |
| Length: | 150 mm |
| Product Type: | RF Test Equipment |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Test Equipment |
| Width: | 38 mm |
HOT
RFP3040
Brand:B&K Precision
6002-410-024
Brand:Digilent

V8486A
Brand:Keysight

E9327A
Brand:Keysight

RFP3140
Brand:B&K Precision

E4416A/001/005/903
Brand:Keysight

N1914A/005/101/903
Brand:Keysight

U2061XA
Brand:Keysight

N1913A/005/101/903
Brand:Keysight

U2001H
Brand:Keysight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






