Manufacturer No:ER432DDM4-26A
Manufacturer:Teledyne Relays
Type:High Frequency Relays
Description:RF Relays
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Teledyne Relays |
| Product Category: | RF Relays |
| Coil Voltage: | 26.5 V |
| Relay Contact Form: | 2 Form C (DPDT-NO NC) |
| Contact Current Rating: | 1 A |
| Frequency: | 3 MHz |
| Contact Termination: | Solder Pin |
| Power Consumption: | 200 mW |
| Brand: | Teledyne Relays |
| Product Type: | High Frequency Relays |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Relays |
HOT
HF3 56
Brand:TE Connectivity / P&B

IM02GR
Brand:TE Connectivity / P&B
G6K-2F-RF-S-DC24
Brand:Omron Electronics

IMB03CGR
Brand:TE Connectivity

IM22GR
Brand:TE Connectivity / P&B

ARJ20A12
Brand:Panasonic Industrial Devices

G6K-2F-RF-V DC4.5
Brand:Omron Electronics

IMB06CGR
Brand:TE Connectivity / P&B

HF351
Brand:TE Connectivity / Axicom
G6K-2F-RF-S-DC9
Brand:Omron Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






