Manufacturer No:3530ECUSAGRM
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Processors - Application Specialized
Description:Processors - Application Specialized Applications Processor 423-FCBGA -40 to 105
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Processors - Application Specialized |
| RoHS: | Details |
| Package / Case: | FC/CSP-423 |
| Series: | OMAP3530 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Texas Instruments |
| Height: | 0.96 mm |
| Length: | 16 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Processors - Application Specialized |
| other: | 90 |
| Subcategory: | Processors - Application Specialized |
| Tradename: | OMAP |
| Width: | 16 mm |
| Part # Aliases: | OMAP3530ECUSA |
HOT
OMAP3503ECBB
Brand:Texas Instruments

R8A77430HA02BG#UA
Brand:Renesas Electronics
T1020NXE7MQB
Brand:NXP Semiconductors

X2000
Brand:Lumissil

DMVA2ZCER
Brand:Texas Instruments

OMAP3530ECBB
Brand:Texas Instruments

X1600E
Brand:Lumissil

MT8395AV/ZA
Brand:MediaTek
WP3161W1EFEI-320B1
Brand:Microchip Technology

GOLDELOX
Brand:4D Systems
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






