Manufacturer No:FTP-629MCL054R
Manufacturer:Fujitsu
Type:Printers
Description:Printers 24V MECHANISM Thermal Printer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Fujitsu |
| Product Category: | Printers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Replacement Parts |
| Type: | Printer Head |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Current Rating: | 1 A |
| Brand: | Fujitsu |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Printers |
| Series: | FTP-609 |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Printers |
| Part # Aliases: | FTP-629MCL054-R |
| Unit Weight: | 4.085342 oz |
HOT
MP-254254-10-8A
Brand:TE Connectivity / Raychem

T3212-SWARE-PRINTER
Brand:TE Connectivity

2005090000
Brand:Weidmuller
1-2186320-1
Brand:TE Connectivity / AMP

0803138
Brand:Phoenix Contact

1-2186043-1
Brand:TE Connectivity

E21596-000
Brand:TE Connectivity / AMP

1221548
Brand:Phoenix Contact

0801384
Brand:Phoenix Contact

0826572
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






