Manufacturer No:58312-1354
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4005i w/ Wi-Fi
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 9.5 in x 1.5 in x 5 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
58312-1441
Brand:CCS

FSR1670PDB
Brand:Intel

58403-1047
Brand:CCS

ET340DINAV23XS1X
Brand:Carlo Gavazzi
2030906-2
Brand:TE Connectivity
TPSM63603V3RDHR
Brand:Texas Instruments

MEZS7-SolarCharger
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)

FIT0870
Brand:DFRobot

CS-CIRCUITSETUP-05
Brand:Crowd Supply

2157
Brand:Tinkerforge
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






