Manufacturer No:PV150
Manufacturer:Tripp Lite
Type:Power Inverters
Description:Power Inverters 150W 1 Outlet Compct
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Tripp Lite |
| Product Category: | Power Inverters |
| RoHS: | Details |
| Input Voltage: | 12 V |
| Output Voltage: | 120 V |
| Output Power: | 150 W |
| Voltage Regulation Accuracy: | - |
| Number of Outlets: | 1 Outlet |
| Mounting Type: | - |
| Brand: | Tripp Lite |
| Features: | Cigarette Lighter DC Input Jack |
| Product: | Inverters |
| Product Type: | Power Inverters |
| Series: | Mobile |
| other: | 1 |
| Subcategory: | DC-AC Inverter |
| Surge Energy Rating: | 300 W |
| Unit Weight: | 1.301 lbs |
HOT
NTS-2200-124US
Brand:MEAN WELL

NTU-1200-248UN
Brand:MEAN WELL
SPS30PAR5PQ5
Brand:Banner Engineering

NTS-1700-212EU
Brand:MEAN WELL

NTS-1700-148UN
Brand:MEAN WELL

NTS-750-148UN
Brand:MEAN WELL

NTU-1200-248EU
Brand:MEAN WELL

NTS-2200-148US
Brand:MEAN WELL

NTU-1700-224UN
Brand:MEAN WELL

NTS-300-224UN
Brand:MEAN WELL
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






