Manufacturer No:TCD2723BFG(Z,K,C)
Manufacturer:Toshiba
Type:Image Sensors
Description:Image Sensors CCD Linear Image Sensor- Color- 7450x3
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | Image Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | CCD Linear Image Sensor |
| Image Size: | 7450 x 3 |
| Color Sensing: | RGB |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Pixel Size - W x H: | 4.7 um x 4.7 um |
| Package / Case: | CLCC-32 |
| Operating Supply Voltage: | 10 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Toshiba |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | Image Sensors |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 10.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 9.5 V |
HOTAFBR-S6EPR44112
Brand:Broadcom / Avago

AS7341-DLGT
Brand:ams OSRAM
AFBR-S6PY2214
Brand:Broadcom / Avago

AFBR-S6EPY12251R
Brand:Broadcom / Avago
S15LGRNM8Q3
Brand:Banner Engineering
OPT4048DTST
Brand:Texas Instruments

TCD1304DG(8Z,K)
Brand:Toshiba

S18SN6D-25842
Brand:Banner Engineering

B5WC-VB2322-1
Brand:Omron Electronics

AFBR-S6EPY12211R
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






