Manufacturer No:TCD1304DG(8Z,K)
Manufacturer:Toshiba
Type:Image Sensors
Description:Image Sensors CCD Linear Image Sensor - B/W- 3648x1
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | Image Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | CCD Linear Image Sensor |
| Image Size: | 3648 x 1 |
| Color Sensing: | B&W |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Pixel Size - W x H: | 8 um x 200 um |
| Package / Case: | CERDIP-22 |
| Operating Supply Voltage: | 4 V |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Toshiba |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Product Type: | Image Sensors |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3 V |
HOT
AFBR-S6PY2486
Brand:Broadcom / Avago

EE-SX951-W 1M
Brand:Omron Automation and Safety

VEMD8081
Brand:Vishay Semiconductors

TEMT7100ITX01
Brand:Vishay Semiconductors

OPT4001DTST
Brand:Texas Instruments
T30UXIC-CRFV W/30
Brand:Banner Engineering
AFBR-S6PY3200
Brand:Broadcom / Avago
OPT3004DTST
Brand:Texas Instruments

TSL25203M
Brand:ams OSRAM

TEMD5510FX01
Brand:Vishay Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






