Manufacturer No:AT25QL128A-UUE-T
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:NOR Flash
Description:NOR Flash 128 Mbit 1.8V (1.7V to 2V) -40C to 85C WLCSP (Tape & Reel) Quad Enabled (Single Dual Quad) SPI NOR flash
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | NOR Flash |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WLCSP-21 |
| Series: | AT25QL128A |
| Memory Size: | 128 Mbit |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 2 V |
| Active Read Current - Max: | 25 mA |
| Interface Type: | QPI SPI |
| Maximum Clock Frequency: | 133 MHz |
| Organization: | 16 M x 8 |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Timing Type: | Synchronous |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas / Dialog |
| Memory Type: | Flash |
| Product Type: | NOR Flash |
| Speed: | 104 MHz |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
W25Q128JWYIM TR
Brand:Winbond

AT25SL321-UUE-T
Brand:Renesas / Dialog

W25Q01JVZEIM
Brand:Winbond

W25Q128JVSIQ TR
Brand:Winbond

AT25DF321A-MH-T
Brand:Renesas / Dialog

W25Q64JWSSIM
Brand:Winbond
AT25XE041B-MHN-T
Brand:Renesas / Dialog
S28HS01GTGZBHI030
Brand:Infineon Technologies

W25Q128JVEIM TR
Brand:Winbond

AT45DB161E-SSHFHA-T
Brand:Renesas / Dialog
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






