Manufacturer No:MT29AZ5A3CHHTB-18AIT.109 TR
Manufacturer:Micron Technology
Type:Multichip Packages
Description:Multichip Packages MASSFLASH/LPDDR2 6G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Multichip Packages |
| Type: | MassFlash/LPDDR2 |
| Memory Size: | 4 Gbit 2 Gbit |
| Package / Case: | VFBGA-162 |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Maximum Clock Frequency: | 533 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | Micron |
| Data Bus Width: | 8 bit 16 bit |
| Interface Type: | Parallel |
| Organization: | 512 M x 8 128 M x 16 |
| Product Type: | Multichip Packages |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 1.9 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
HOT
04EM04-N3GM627-GA06U
Brand:Kingston
MT29VZZZBDA1SKPR-046 W.12O TR
Brand:Micron

W25M512JVFIQ S
Brand:Winbond
MT29VZZZCD91SKSM-046 W.17Y TR
Brand:Micron
W25M02GVTCIT
Brand:Winbond
MT29GZ6A6BPIET-046IT.112
Brand:Micron

W25M512JVFIM TR
Brand:Winbond

W25M161AVEIT
Brand:Winbond

04EM08-M4EM627-GA06
Brand:Kingston

W25M512JVEIQ TR
Brand:Winbond
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






