Manufacturer No:A19351PUBATN-F-A
Manufacturer:Allegro MicroSystems
Type:Speed Sensors
Description:Speed Sensors High-Performance GMR AK Protocol Wheel Speed and Direction Sensor IC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Allegro MicroSystems |
| Product Category: | Speed Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Magnetoresistive |
| Operating Supply Current: | 28 mA |
| Maximum Operating Temperature: | + 160 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Series: | A19351 |
| Supply Voltage - Max: | 24 V |
| Brand: | Allegro MicroSystems |
| Maximum Frequency: | 4 kHz |
| Operating Supply Voltage: | 24 V to 5.5 V |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Speed Sensors |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Min: | 5.5 V |
HOT
66102APZ1
Brand:Amphenol PCB Piezotronics

ASM330LHHXTR
Brand:STMicroelectronics

MLX90333KGO-BCT-000-SP
Brand:Melexis

ICM-40627
Brand:TDK InvenSense

AS5070A-HSOT
Brand:ams OSRAM

MXC4005XC
Brand:MEMSIC

3DM-GX5-GNSS/INS
Brand:LORD Microstrain

3DMGQ7-GNSS/INS
Brand:LORD Microstrain

MTI-300-2A8G4
Brand:Movella / Xsens

AS5070B-HSOT
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






