Manufacturer No:15100501
Manufacturer:krtkl
Type:Modules Accessories
Description:Modules Accessories Snickerdoodle breakyBreaky Breakout Baseboard. Features 270 I/O pins on 0.1" pitch headers Xilinx JTAG header 0.1" grid plated-through-hole prototyping area adhesive-base PCB supports DC power jack
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | krtkl |
| Product Category: | Modules Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product: | Baseboards |
| Brand: | krtkl |
| Dimensions: | 125 mm x 100 mm |
| Operating Supply Voltage: | 5 V to 12 V |
| Product Type: | Modules Accessories |
| Series: | snickerdoodle |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Tradename: | breakyBreaky |
| Part # Aliases: | 80-0008 |
| Unit Weight: | 2.515033 oz |
HOT
0143
Brand:Toradex

UPOS-P03-B118
Brand:Advantech

70703
Brand:Auvidea
RNUC13ANHI50003
Brand:Intel

2200000084
Brand:Basler

HDWG51AXZSTB
Brand:Toshiba

HDWG460XZSTB
Brand:Toshiba

WISE-2410-MTB01
Brand:Advantech

XR-LS1-0204
Brand:Quantic X-Microwave
70879-NX8-128
Brand:Auvidea
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






