Manufacturer No:SFSD004GN1AM1MT-I-5E-21Q-STD
Manufacturer:Swissbit
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards Industrial microSD Card S-58u 4 GB 3D PSLC Flash increased OP -40C to +85C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Swissbit |
| Product Category: | Memory Cards |
| Series: | S-58u |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | SLC |
| Memory Size: | 4 GB |
| Sustained Write: | 84 MB/s |
| Sustained Read: | 97 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 0.7 mm |
| Brand: | Swissbit |
| Configuration: | PSLC |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Part # Aliases: | SFSD004GN1AM1MT-I-5E-21R-STD 608902 |
HOT
IKKP200/32GB
Brand:Kingston

MTFDDAK1T9TGB-1BC1ZABYY
Brand:Micron

SFSD032GL1AS1TO-I-NG-221-STD
Brand:Swissbit

SDCPNRY-1T00
Brand:SanDisk

SSDPFKKW020X7X1
Brand:Solidigm

AT45DB161E-SSHD2B-T
Brand:Renesas / Dialog

S25FL128SAGMFMR00
Brand:Infineon Technologies

MTFDKCC6T4TGJ-1BC1ZABYY
Brand:Micron

THGAMVG8T13BAIL
Brand:Kioxia America

S25FS256TDACHC113
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






