Manufacturer No:OCP0S3128Q-A0
Manufacturer:Kingsto
Type:Solid State Drives - SS
Description:Solid State Drives - SSD 2.5" 128GB SATA3 SSD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kingston |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| RoHS: | Details |
| Memory Size: | 128 GB |
| Product: | SATA SSDs |
| Form Factor: | 2.5 in |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | SATA |
| Brand: | Kingston |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 1.587328 oz |
HOT
MTFDKBA400TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micro
THGBMTG5D1LBAIL
Brand:Kioxia Americ
SEDC600M/3840G
Brand:Kingsto

DS28E07G+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrate

THGAMVG9T23BAIL
Brand:Kioxia Americ
M95P16-IXMNT/E
Brand:STMicroelectronic

SSDPFKNU020TZX1
Brand:Solidig

SFSD2048L1AS1TO-E-QG-221-STD
Brand:Swissbi

THGAMVG9T23BAIL
Brand:Kioxia Americ

AT45DB021E-SSHN-T
Brand:Renesas / Dialo
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






