Manufacturer No:S25FS256TDACHC113
Manufacturer:Infineo
Type:NOR Flas
Description:NOR Flash
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | NOR Flash |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Series: | Nano NOR Flash |
| Memory Size: | 256 Mbit |
| Supply Voltage - Min: | 1.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 2 V |
| Interface Type: | SPI |
| Maximum Clock Frequency: | 80 MHz |
| Data Bus Width: | 32 bit |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Product Type: | NOR Flash |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Tradename: | SEMPER |
| Part # Aliases: | SP005675871 |
HOT
AT45DB021E-SSHN-T
Brand:Renesas / Dialo

SFPC320GM1AR4MT-I-7C-62R-STD
Brand:Swissbi

MT40A4G8NEA-062E:F
Brand:Micro

MTFDDAV240TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micro

OM8SEP41024Q-A0
Brand:Kingsto

SFSD004GN1AM1MT-I-5E-21Q-STD
Brand:Swissbi

SSDPFKKW512H7X1
Brand:Solidig

MTFDKCC7T6TGH-1BC1ZABYY
Brand:Micro

SFSD2048L1AS1TO-E-QG-221-STD
Brand:Swissbi
THGBMTG5D1LBAIL
Brand:Kioxia Americ
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






