Manufacturer No:M30082040108X0ISAY
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:MRAM
Description:MRAM M30082040108X0I 8MB HIGH PERFORMANCE QSPI 108MHZ IND MRA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | MRAM |
| RoHS: | Details |
| Series: | M3008204 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 2.16 mm |
| Length: | 5.23 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | MRAM |
| other: | 150 |
| Width: | 5.28 mm |
HOT
MR10Q010VSC
Brand:Everspin Technologies

MR0A16AYS35
Brand:Everspin Technologies

M30042040108X0IWAY
Brand:Renesas Electronics

AS3004204-0054X0PSAY
Brand:Avalanche Technology

M30082040108X0ISAY
Brand:Renesas Electronics

M10162040054X0IWAY
Brand:Renesas Electronics

MR2A16ACMA35
Brand:Everspin Technologies

AS3001101-0050X0IWAY
Brand:Avalanche Technology

M30162040108X0ISAR
Brand:Renesas Electronics

M10082040108X0ISAR
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






